Toernooiprogramma

TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 27 MAART 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    VV HAAGLANDIA   HAAGLANDIA D3
        HAAGLANDIA D4
         
    RV&AV OVERMAAS   HAAGLANDIA C2 (2 DAAGS TOERNOOI)
         
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 28 MAART 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    VV HAAGLANDIA   HAAGLANDIA D1
        HAAGLANDIA D2
         
    EXCELSIOR MAASSLUIS   HAAGLANDIA F4
        HAAGLANDIA F6
        HAAGLANDIA F8
        HAAGLANDIA E3
        HAAGLANDIA E6
        HAAGLANDIA E7
         
    VV SPIJKENISSE   HAAGLANDIA C4
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 27 APRIL 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    VV HAAGLANDIA    HAAGLANDIA E1
         HAAGLANDIA E2
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 1 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    VV HAAGLANDIA    HAAGLANDIA MP1
         HAAGLANDIA MP2
         HAAGLANDIA MP3
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 3 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    Westlandia   HAAGLANDIA F1
        HAAGLANDIA E1
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 5 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    Wilhelmus   HAAGLANDIA E2
        HAAGLANDIA B2
         
    Fc Lisse   HAAGLANDIA C2
        HAAGLANDIA D3
        HAAGLANDIA D2
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 7 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    ARC, John Heitinga   HAAGLANDIA F1
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 8 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    vv Haaglandia   Haaglandia C2
         Haaglandia C3
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 14 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    Sc Buitenboys   HAAGLANDIA E1
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 15 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    HAAGLANDIA   HAAGLANDIA E3
        HAAGLANDIA E4
        HAAGLANDIA E5
        HAAGLANDIA E6
        HAAGLANDIA E7
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 16 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    FORUM SPORT   HAAGLANDIA E2
         
    DWO   HAAGLANDIA C3
        HAAGLANDIA C4
         
    WESTLANDIA   HAAGLANDIA B1
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 21 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    Nooit Gedacht, Ruud van Nistelrooy toernooi   HAAGLANDIA F1
        HAAGLANDIA F2
        HAAGLANDIA E2
        HAAGLANDIA E4
         
    VV NAALDWIJK   HAAGLANDIA F4
         
    VVSB E TOP TOERNOOI   HAAGLANDIA E1
         
    VV NAALDWIJK   HAAGLANDIA D2
         
    RKVV ROOSENDAAL   HAAGLANDIA C1
         
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 28 MEI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    Fc Binnenmaas   HAAGLANDIA F3
         
    SEP   HAAGLANDIA F5
        HAAGLANDIA E5
        HAAGLANDIA E7
         
    DHC   HAAGLANDIA E1
        HAAGLANDIA D2
        HAAGLANDIA D3
         
    DWO   HAAGLANDIA E4
         
    VV NAALDWIJK   HAAGLANDIA E6
        HAAGLANDIA B2
         
    PVCV   HAAGLANDIA D1
         
    HVC’10   HAAGLANDIA C3
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 4 JUNI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    DHC   HAAGLANDIA E1
        HAAGLANDIA E3
         
    HVC’10   HAAGLANDIA E4
        HAAGLANDIA E7
         
    STOMPWIJK   HAAGLANDIA E5
        HAAGLANDIA E6
         
    BVCB   HAAGLANDIA D1
         
    DSO   HAAGLANDIA C3
        HAAGLANDIA C4
         
    DWO   HAAGLANDIA B2
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 5 JUNI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    DSO   HAAGLANDIA D4
         
    VV VREESWIJK   HAAGLANDIA B1
         
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 11 JUNI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    DWO   HAAGLANDIA F3
        HAAGLANDIA F5
         
    DHC   HAAGLANDIA F4
        HAAGLANDIA F6
         
    HVC’10   HAAGLANDIA F7
        HAAGLANDIA F8
         
    FC BINNENMAAS   HAAGLANDIA C2
         
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD 18 JUNI 2016
tijd   Locatie   Deelnemende teams Haaglandia
    BVV BARENDRECHT   HAAGLANDIA D3
        HAAGLANDIA D4