Banner
 

Asta Casino

Banner

Foto van de week

voor de 1e kampioen in 2014/2015

 

Matzo Webdesign

Banner
Banner
Banner

Steun Stars in Their Eyes

Banner

Programma

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

 

De tijden van de oefenwedstrijden c.q. vriendschappelijkwedstrijden (VS) zijn links te vinden via programma --> Oefenwedstrijden Jeugd.

Update wo.23 oktober 2014, 23.40 uur  

WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD DINSDAG 21 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
19.30 Semper Altius 2  - HAAGLANDIA za.2 VS
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 22 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
19.30 Verburch A1  - HAAGLANDIA A2 VS
18.00 HAAGLANDIA E1  - DSO E1 VS leider 1 3 7
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD DONDERDAG 23 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
20.00

HAAGLANDIA za.2

 - Wippolder 2 VS 2 3 7
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD/SENIOREN ZATERDAG 25 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.30 HAAGLANDIA za. 1  - Zwaluwen 30  1 1e kl.B 5101 W. Roozeboom 1 9 10
12.00 HAAGLANDIA za. 2  - GDA 3 VS 3 1 5
11.45 HAAGLANDIA A1  - JVOZ A1 3e div.B 9941 D.S. Kokkinos 1 8 6
HAAGLANDIA A2  - vrij
14.45 OJC Rosmalen B1  - HAAGLANDIA B1 2e div.B 3725 GJAM vd Wouw
12.30 HVV B1  - HAAGLANDIA B2 1e kl.7 19515 M. Ouwehand
HAAGLANDIA B3  - vrij
12.30 FC Dordrecht C1  - HAAGLANDIA C1 2e div.B 23767 R.E. de Wijs
09.45 Concordia C1  - HAAGLANDIA C2 1e kl.9 19526 T. Lindt   
HAAGLANDIA C3  - vrij
09.30 SVH/Celeritas  - HAAGLANDIA C4 vs
HAAGLANDIA C5  - vrij
10.00 LYRA D1  - HAAGLANDIA D1 Hfdkl.E 19537 M. Kose
HAAGLANDIA D2  - vrij
10.30 HBS D2  - HAAGLANDIA D3 2.25 107924
12.30 HAAGLANDIA D4  - Graf W. II VAC D3 3.12 108014 Akbar 3 3 7
10.00 Erasmus D1  - HAAGLANDIA D5 4.13 108081
09.00 HAAGLANDIA E1  - ADO Den Haag E1 VS 7 x 7 1 3 7
HAAGLANDIA E2  - vrij
09.00 Naaldwijk E1  - HAAGLANDIA E3 2.10 110486
HAAGLANDIA E4  - vrij
HAAGLANDIA E5  - vrij
HAAGLANDIA E6  - vrij
HAAGLANDIA E7  - vrij
HAAGLANDIA E8  - vrij
09.45 Berkel F1  - HAAGLANDIA F1 1.02 111290
HAAGLANDIA F2  - vrij
HAAGLANDIA F3  - vrij
10.30 HAAGLANDIA F4  - RKDEO F5 4.04 112274 leider 2A 2 4
HAAGLANDIA F5  - vrij
HAAGLANDIA F6  - vrij
HAAGLANDIA F7  - vrij
08.30 Scheveningen F6  - HAAGLANDIA F8 9.18 114150
HAAGLANDIA F9  - vrij
HAAGLANDIA MP1  - vrij
HAAGLANDIA MP2  - vrij
HAAGLANDIA MP3  - vrij
10.00 HAAGLAND. IeniminiesIA F10  - onderling tribuneveld
WEDSTRIJDPROGRAMMA SENIOREN ZONDAG 26 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.00 VOC 1  - HAAGLANDIA zo. 1 Hfdkl. A 5318 J.P. Peeters
11.00 HAAGLANDIA zo. 2  - Delfia 1 4e kl. 05 32520 1 2 4
HAAGLANDIA zo. 3  - vrij
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 29 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
18.30 Quick E1  - HAAGLANDIA E1 VS
Banner