Banner
 

Asta Casino

Banner

Foto van de week

voor de 1e kampioen in 2014/2015

 

Matzo Webdesign

Banner
Banner
Banner

Steun Stars in Their Eyes

Banner

Programma

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

De tijden van de oefenwedstrijden c.q. vriendschappelijkwedstrijden (VS) zijn links te vinden via programma --> Oefenwedstrijden Jeugd.

Update ma.13 april 2015, 20.25 uur

WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD DINSDAG 14 APRIL 2015
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. uitslag veld kl.th kl.uit
19.00 HAAGLANDIA B1 - VELO B1 2e div.B 7738 1 - 0 3 5 4
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 15 APRIL 2015
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. uitslag veld kl.th kl.uit
19.30 HAAGLANDIA A2 - HVC'10 A1 Beker 190295 3 - 0 1 8 6
17.30 Vredenburch F6 - HAAGLANDIA F8 9e kl.2 163248
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD/SENIOREN ZATERDAG 18 APRIL 2015
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.30 GHC 1 - HAAGLANDIA za.1 1e kl.B 19486 P.H.J. Switser
14.30 Quintus 3 - HAAGLANDIA za.2 4e kl.8 19498
15.00 Argon A2 - HAAGLANDIA A1 3e div.B 9924 E.J. Hoving
14.00 HAAGLANDIA A2 - vrij
14.30 HAAGLANDIA B1 - UNA B1 2e div.B 3703 J. de Kruijf 1 10 7
13.00 HAAGLANDIA B2 - Scheveningen B1 1e kl.7 21085 M. Uijttewaal 3 6 16
12.30 HAAGLANDIA C1 - Elinkwijk C1 2e div.B 23750 P. den Breejen 1 4 14
09.00 HAAGLANDIA C2 - GDA C1 1e kl.9 25938 RCP de Koning 1 4 14
09.00 SEV C1 - HAAGLANDIA C3 2e kl.3P 132138
11.00 HAAGLANDIA C4 - VELO C3 3e kl.7 132068 leider 3 5 15
10.45 HAAGLANDIA D1 - VOC D1 Hfdkl.E 25077 B. Yildrim 1 8 18
08.45 Quick D2 - HAAGLANDIA D2 1e kl.5P 140737
10.15 Quick Steps D1 - HAAGLANDIA D3 3e kl.5 140864
12.30 HAAGLANDIA D4 - LYRA D2 3e kl.6 140830 leider 2 1 11
09.00 HAAGLANDIA D5 - Quick D4 5e kl.12 141144 leider 3 1 11
08.30 RKDEO E1 - HAAGLANDIA E1 Hfdkl.6 190945
09.00 HAAGLANDIA E2 - Spcl. Monster E1 1e kl.5 155215 leider 2A 7 17
09.00 HAAGLANDIA E3 - Full Speed E1 3e kl.14 154748 leider 2B 7 17
09.00 HAAGLANDIA E4 - DUNO E2 4e kl.4 154599 leider 4A 2 12
09.00 Spcl. Monster E3 - HAAGLANDIA E5 4e kl.8 154913
08.30 DUNO E4 - HAAGLANDIA E6 6e kl.1 155036
10.00 Loosduinen E2 - HAAGLANDIA E7 6e kl.10 154615
12.00 HAAGLANDIA E8 - SVH/Celeritas E5 7e kl.16 155175 leider 4A 2 12
13.00 Spartaan'20 F1 - HAAGLANDIA F1 Hfdkl.1 168110
10.30 HAAGLANDIA F2 - Rozenburg F1 1e kl.1 170976 leider 4A 3 13
13.00 HAAGLANDIA F3 - Vitesse Delft F1 3e kl.7 168603 leider 4A 3 13
10.30 HAAGLANDIA F4 - Den Hoorn F3 5e kl.4 168160 leider 4B 3 13
09.45 Quick F4 - HAAGLANDIA F5 5e kl.7 168611
09.00 HAAGLANDIA F6 - HVC'10 F2 5e kl.9 168292 leider 4B 2 12
10.30 HAAGLANDIA F7 - Wilhelmus F5 6e kl.5 168026 leider 2A 6 16
10.30 HAAGLANDIA F8 - HVV F10 9e kl.2 167982 leider 2B 6 16
09.00 Verburch F5 - HAAGLANDIA F9 10e kl.6 168153
HAAGLANDIA F10 - vrij
10.30 Hercules MP2 - HAAGLANDIA MP1 1e kl. 5 182998
12.00 HAAGLANDIA MP2 - Wilhelmus MP4 1e kl. 6 182608 tribuneveld 2 12
10.00 H'DIA Ieniminies - onderling tribuneveld
TOERNOOIPROGRAMMA JEUGD ZONDAG 19 APRIL 2015
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
09.30 H'DIA F5 ,F6,F7 -
09.30 H'DIA F8, F9 -
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD MAANDAG 20 APRIL 2015
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
19.00 HAAGLANDIA B1 - UDO B1 NKS Akbar 1 5 7
19.00 RKDEO D3 - HAAGLANDIA D2 Beker 191383
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 22 APRIL 2015
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
18.30 FC 's-Gravenz. D1 - HAAGLANDIA D1 HV cup 15D044
18.30 HAAGLANDIA F1 - Erasmus F1 Hv cup 15F038 leider 4A 4 6


Banner