Banner
 

Asta Casino

Banner

Foto van de week

voor de 1e kampioen in 2014/2015

 

Matzo Webdesign

Banner
Banner
Banner

Steun Stars in Their Eyes

Banner

Programma

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

De tijden van de oefenwedstrijden c.q. vriendschappelijkwedstrijden (VS) zijn links te vinden via programma --> Oefenwedstrijden Jeugd.

Update di.30 september 2014, 18.55 uur  

WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 1 OKT + DONDERDAG 2 OKT 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
19.30 Verburch B1  - HAAGLANDIA B2 VS wo.1okt
18.00 GSC/ESDO E3   -  HAAGLANDIA E7  76388  do.2 okt  ingelast door KNVB
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD/SENIOREN ZATERDAG 4 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.30 HAAGLANDIA za.1  - Nootdorp 1 1e kl.B 11056 P.C. Vreeswijk 1 9 10
13.00 HAAGLANDIA za.2  - KMD 3 4e kl.8 98854 2 5 15
11.45 HAAGLANDIA A1  - ARC A1 3e div.B 23524 S. Schellevis 1 8 18
15.30 DUNO A1  - HAAGLANDIA A2 2.07 verzamel 14:45 Duno of 14.30  H'dia 
14.15 Spartaan'20 B1  - HAAGLANDIA B1 2e div.B 3656 J.S. v.Eijsden
12.00 BMT B1  - HAAGLANDIA B2 1e kl.7 19516 H. Sewnandan
14.30 HAAGLANDIA B3  - REMO B1 2.10 72244 Akbar 3 6 16
10.00 Laakkwartier C1  - HAAGLANDIA C1 2e div.B 23768 R. de Jong
10.30 Die Haghe C1  - HAAGLANDIA C2 1e kl.9 19527 G.A. Heimans   
11.15 DSVP C1  - HAAGLANDIA C3 2.07 76281
09.30 Quick Steps C1  - HAAGLANDIA C4 3.08 109478
13.30 VELO C4  - HAAGLANDIA C5 4.11 76295
12.00 HBS D1  - HAAGLANDIA D1 Hfdkl.E 19538 L.M. Castelein
10.00 DWO D1  - HAAGLANDIA D2 1.03 76304
12.30 HAAGLANDIA D3  - VCS D2 2.25 107927 leider 3 4 14
11.00 HAAGLANDIA D4  - Forum Sport D3 3.12 108017 leider 3 6 16
09.00 HAAGLANDIA D5  - Duindorp SV D1 114838  ingelast KNVB  3 7 17 
11.00 Verburch E1  - HAAGLANDIA E1 1.03 76346
10.30 HAAGLANDIA E2  - Quick E2 1.02 69244 leider 2A 3 13
11.30 Escamp hsv E1  - HAAGLANDIA E3 2.10 76360 of 09.30 bij VCS?(111696)
10.15 Den Hoorn E4  - HAAGLANDIA E4 4.06 76367
10.30 HAAGLANDIA E5  - Wat.V/GONA E1 4.12 66688 leider 4A 1 11
09.00 HAAGLANDIA E6  - DUNO E3 5.17 70201 leider 2B 2 12
09.00 GSC ESDO E3  - HAAGLANDIA E7 6.03 76388
12.00 HAAGLANDIA E8  - Den Hoorn E9 6.19 76130 leider 4A 2 12
10.30 HAAGLANDIA F1  - Quick F1 1.02 69306 leider 2B 3 13
08.30 Quick F2  - HAAGLANDIA F2 1.08 76416
13.00 HAAGLANDIA F3  - Erasmus F1 4.01 80134 leider 4A 1 11
09.45 Quick F4  - HAAGLANDIA F4 4.04 76430
09.00 HAAGLANDIA F5  - Quintus F2 5.08 53513 leider 2A 2 12
10.30 HAAGLANDIA F6  - Quick F5 5.14 66763 leider 4B 1 11
09.00 Erasmus F2  - HAAGLANDIA F7 6.08 76451
09.45 Wilhelmus F9  - HAAGLANDIA F8 9.18 76458
12.00 HAAGLANDIA F9  - KMD F6 10.32 83249 leider 4B 2 12
11.15 DWO MP3  - H'DIA MP1 1e kl.3 103298
08.45 TOGB MP3  - H'DIA MP2 1e kl.5 19554
10.00 TOGB MP4  - H'DIA MP3 1e kl.5 19561
10.00 H'DIA IeniminiesI  - onderling tribuneveld
WEDSTRIJDPROGRAMMA SENIOREN ZONDAG 5 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.30 Vlissingen 1  - H'DIA/SP zo.1 Hfdkl.A 5495 Y. Horst
12.00 Full Speed 5  - H'DIA zo.2 4e kl.5 32969   
12.00 Zoetermeer 7  - H'DIA zo.3 6e kl.4 32980
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD DINSDAG 7 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
20.00 ODB A1  - HAAGLANDIA A2 VS
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 8 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
18.30 HAAGLANDIA C2  - UVS C2 VS 1 10 7
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD DONDERDAG 9 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
19.30

HAAGLANDIA za.2

 - Semper Altius 2 VS
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD/SENIOREN ZATERDAG 11 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.30 Deltasport 1  - HAAGLANDIA za.1 1e kl.B 19494 R.J. de Mik
14.30 Schipluiden 1  - HAAGLANDIA za.2 4e kl.8 19505
15.00 Leonidas A1  - HAAGLANDIA A1 3e div.B 9931
10.30 HAAGLANDIA A2  - BMT A1 2.07 60861 leider 5 6 16
14.30 HAAGLANDIA B1  - Elinkwijk B1 2e div.B 3595 LMWT Pronk 1 10 7
12.30 HAAGLANDIA B2  - VELO B2 1e kl.7 19136 CPP Dekkers 3 5 15
14.30 HMC B1  - HAAGLANDIA B3 2.10 76268
12.30 HAAGLANDIA C1  - Alexandria'66 C1 2e div.B 23746 R. de Jong 1 4 14
10.45 HAAGLANDIA C2  - MVV'27 C1 1e kl.9 12996 W.J. Vrielink 3 8 18
09.00 HAAGLANDIA C3  - Vredenburch C1 2.07 87917 J. Verwoerd 3 1 11
12.30 HAAGLANDIA C4  - ODB C1 3.08 86460 leider 5 1 11
14.30 HAAGLANDIA C5  - KMD C2 4.11 83131 leider 2 6 16
10.30 HAAGLANDIA D1  - SVV D1 Hfdkl.E 9763 RC de Koning 1 10 7
HAAGLANDIA D2  - vrij
10.30 Laakkwartier D2  - HAAGLANDIA D3 2.25 107928
10.15 Quick Steps D1  - HAAGLANDIA D4 3.12 108018
09.30 Verburch D2  - HAAGLANDIA D5 4.13 108084
09.00 HAAGLANDIA E1  - Den Hoorn E1 1.03 79223 leider 1 4 14
09.30 FC 's-Gravenz. E1  - HAAGLANDIA E2 1.02 76353
10.30 HAAGLANDIA E3  - HBS E2 2.10 74546 leider 4A 3 13
10.30 HAAGLANDIA E4  - Wippolder E4 4.06 83768 leider 4B 3 13
09.45 Hercules E2  - HAAGLANDIA E5 4.12 76374
08.30 HBS E7  - HAAGLANDIA E6 5.17 76381
12.00 HAAGLANDIA E7  - SVH/Celeritas E4 6.03 57209 leider 4A 3 13
11.00 Full Speed E2  - HAAGLANDIA E8 6.19 76395
11.30 HVV F1  - HAAGLANDIA F1 1.02 76409
09.30 Forum Sport F1  - HAAGLANDIA F2 1.08 76415
08.30 Vredenburch F2  - HAAGLANDIA F3 4.01 76423
09.00 HAAGLANDIA F4  - Naaldwijk F1 4.04 72011 4A 5 15
09.00 HAAGLANDIA F5  - Westlandia F3 5.08 54981 4B 5 15
08.30 HBS F3  - HAAGLANDIA F6 5.14 76444
13.00 HAAGLANDIA F7  - ODB F1 6.08 86488 leider 4A 3 13
13.00 HAAGLANDIA F8  - ABF F2 9.18 42346 leider 4B 3 13
09.00 Semper Altius F4  - HAAGLANDIA F9 10.32 76465
11.00 H'DIA MP1  - Wat.Veld/Gona MP1 1e kl.3 14738 tribuneveld 2 12
12.00 H'DIA MP2  - SVH/Celeritas MP1 1e kl.5 8727 tribuneveld 2 12
13.00 H'DIA MP3  - TOGB MP3 1e kl.5 22392 tribuneveld 2 12
10.00 H'DIA Ieniminies  - onderling tribuneveld
WEDSTRIJDPROGRAMMA SENIOREN ZONDAG 12 OKTOBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.30 H'DIA zo.1 /SP  - Hollandia 1 Hfdkl. A 5201 RGCM Schul 1 9 10
11.00 H'DIA zo.2  - Delft 4 4e kl.5 27472 3 1 3
13.00 H'DIA zo.3  - Leidschenveen 5 6e kl.4 32122 3 5 7
Banner