Banner
 

Asta Casino

Banner

Foto van de week

voor de 1e kampioen in 2014/2015

 

Matzo Webdesign

Banner
Banner
Banner

Steun Stars in Their Eyes

Banner

Programma

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

 

De tijden van de oefenwedstrijden c.q. vriendschappelijkwedstrijden (VS) zijn links te vinden via programma --> Oefenwedstrijden Jeugd.

Update do.27 november 2014, 19.05 uur  

WEDSTRIJDPROGRAMMA SENIOREN DINSDAG 25 NOVEMBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
20.00 HAAGLANDIA za.1  - VUC 1 VS 1 9 10
20.00 HAAGLANDIA za.2  - WIK zo.2 VS 2 7 17
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 26 NOVEMBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
19.00 HAAGLANDIA C1  - RKDEO C1 VS J. Verwoerd 1 8 6
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD/SENIOREN ZATERDAG 29 NOVEMBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.30 HAAGLANDIA za.1  - DSO 1 1e kl.B 11858 B.R. Annegarn 1 9 10
12.00 HAAGLANDIA za.2  - Quintus 3 4e kl.8 6891 uitgesteld  3 6 16
11.45 HAAGLANDIA A1  - Argon A2 3e div.B 10921 H.Nieuwenhuizen 1 8 18
14.00 HAAGLANDIA A2  - Vredenburch A2 Beker 174419 Akbar 3 7 3
14.30 UNA B1  - HAAGLANDIA B1 2e div.B 3775 AAJ vd Boomen
13.00 Scheveningen B1  - HAAGLANDIA B2 1e kl.7 19513 A. Jansze
10.30 Wilhelmus B2  - HAAGLANDIA B3 2e kl.14 122223
14.00 Elinkwijk C1  - HAAGLANDIA C1 2e div.B 23765 R. Sokhal
12.30 GDA C1  - HAAGLANDIA C2 1e kl.9 19524 R. Botermans   
HAAGLANDIA C3  - vrij
HAAGLANDIA C4  - vrij
HAAGLANDIA C5  - vrij   
12.00 VOC D1  - HAAGLANDIA D1 Hfdkl.E 19535 M. Kose
09.00 VELO D3  - HAAGLANDIA D2 Beker 174529
09.00 HAAGLANDIA D3  - Quick Steps D1 3e kl.5 136121 leider 1 6 16
12.30 HAAGLANDIA D4  - DHL D1 3e kl.6 133340 leider 2 4 14
HAAGLANDIA D5  - vrij
08.30 Voorschoten'97 E1  - HAAGLANDIA E1 Hfdkl.4 142674
10.30 HAAGLANDIA E2  - Sp. Monster E1 VS leider 2A 2 12
12.00 HAAGLANDIA E3  - Hazerw. Boys E1 VS leider 4A 5 15
09.45 Concordia E7  - HAAGLANDIA E4 Beker 174803
09.00 HAAGLANDIA E5  - Den Hoorn E4 4e kl.8 155823 leider 4A 3 13
HAAGLANDIA E6  - vrij
12.00 HAAGLANDIA E7  - Sp. Monster E4 VS 4B 5 15
HAAGLANDIA E8  - vrij
HAAGLANDIA F1  - vrij   
HAAGLANDIA F2  - vrij
13.00 HAAGLANDIA F3  - SJZ F1 Beker 174925 leider 4A 2 12
10.30 HAAGLANDIA F4  - TAC'90 F1 5.04 177079 leider 4A 1 11
10.30 HAAGLANDIA F5  - Wat.Veld GONA F1 Beker 174950 leider 4B 1 11
08.45 Quick F5  - HAAGLANDIA F6 5e kl.9 169063
HAAGLANDIA F7  - vrij
HAAGLANDIA F8  - vrij
HAAGLANDIA F9  - vrij
11.00 Hercules MP1  -

HAAGLANDIA MP1

vs
HAAGLANDIA MP2  - vrij   
HAAGLANDIA MP3  - vrij
10.00 H'dia Ieniminies  - onderling tribuneveld
WEDSTRIJDPROGRAMMA SENIOREN ZONDAG 30 NOVEMBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
14.00 Zouaven De  - HAAGLANDIA zo.1 Hfdkl.A 5276 B.G. v.d. Lip
14.30 Graaf W. II VAC 5  - HAAGLANDIA zo.3 6e kl.4 100628
WEDSTRIJDPROGRAMMA SENIOREN DINSDAG 2 DECEMBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
20.00 HAAGLANDIA za.2  - WIK zat. 1 VS 2 7 17
WEDSTRIJDPROGRAMMA JEUGD WOENSDAG 3 DECEMBER 2014
tijd wedstrijd wedstrijd klasse wed.nr. scheidsr. veld kl.th kl.uit
18.00 HAAGLANDIA 1e jrs.C  - HAAGL. 2e jrs.D VS leider 1 8 6
19.00 HAAGLANDIA 2e jrs.C  - HAAGLANDIA 1e jrs.B VS leider 1 7 5
Banner