Organisatie

Wie is Wie Jeugdafdeling vv Haaglandia 2015-2016

Naam Functie Tel nummer Mailadres
John van Kuijeren Technisch Directeur 06-24298360 johnvankuyeren@hotmail.com
johnvankuijeren@haaglandia.nl
Caroline Verstraate Coordinator Jeugdafdeling 06-39196688 carolientje24@hotmail.com
secretaris@haaglandia.nl
Ger Fens Technisch Coördinator Bovenbouw A-B-C 06-42158497 ger.fens@casema.nl
Ton Jenner Technisch Coördinator Onderbouw D-E-F-MP 06-42204928 Tonjenner1@googlemail.com
Patrick Mackaay Algemene zaken 06-23728541 patjeado@hotmail.com
Henk van Leeuwen Coordinator Onderbouw D-E-F-MP 06-53714134 henktrs@gmail.com
Jhonny Fens Herstel/conditietrainer Jeugdafdeling 06-83176643  
Martin Emmerik Verzorger Jeugdafdeling 06-48138952 Martin.emmerik@minbzk.nl
Paul Canninga Wedstrijdsecretaris 06-57614226 p.canninga@live.nl
Henny Breuer Toernooien Thuis   Hb.haaglandia@gmail.com
Richard van der Heijden Toernooien Uit   Richie.vanderheijden@westlandinfra.nl
Jort van Gennip Scheidsrechterscoordinator   jordiamira@msn.com
Marco Kok Oefenwedstrijden uit en thuis   Marcokok1@hotmail.com
Steven Verstraten Keeperstrainer Bovenbouw A-B-C    
Danny  Fonhof Keeperstrainer Onderbouw D-E-F    
Michel Bakker Hoofdtrainer A klasse 06-22277227 Michel.bakker@live.nl
VJ Ganner Ass Trainer A klasse    
Rawaz Rashid Hoofdtrainer B klasse 06-46414814 rawazmrashid@hotmail.com
Peter Barendse Hoofdtrainer C klasse 06-53344596 Pbarendse1208@gmail.com
 Romano Charite Ass Trainer C klasse  06-38989616  romano_charite@outlook.com
  Ass Trainer C klasse    
Mario Koswal Hoofdtrainer D klasse 06-22044403 m.r.koswal@minvenj.nl
Gary Thompson Ass Trainer D Klasse 06-41287004 Gsta_thompson@hotmail.com
Dennis Roerade Ass Trainer D Klasse 06-41270527 roerade@kabelfoon.nl
Dennis Niemans Ass Trainer D Klasse 070-3667736 dennisniemans@live.nl
Randy Mackaay Hoofdtrainer E klasse 06-20819494 Randy070denhaag@hotmail.com
John van Otterloo Ass Trainer E klasse 06-10733132 jvanotterloo@casema.nl
Marco Kok Ass trainer E klasse 06-24215621 Marcokok1@hotmail.com
Asem Akbar Ass Trainer E klasse 06-41907768 Kronto-asem@live.nl
Antonio dos Santos Correia Ass Trainer E klasse 06-45101382 Miss_angeliqa@hotmail.com
Joshua Maduro Ass Trainer E klasse 06-84544764 Joshua-maduro@live.nl
Glenn Edhardt Hoofdtrainer F klasse 06-81570927 Ed128282@telfortglasvezel.nl